Podnośniki koszowe-montaż anten

DSC_0431

Ogólnie o podnośnikach koszowych

Firma Rent-Expert zajmuje się między innymi montowaniem anten telewizyjnych i radiowych, a usługi te są częścią szerokiego pakietu wynajmu podnośnika koszowego. Działania na podnośniku wymagają prac na wysokościach, dlatego operatorem takim może zostać tylko ktoś, kto nie ma wrodzonego lęku wysokości ani przestrzeni. Montowanie obiektów stalowych bądź aluminiowych jest częścią wykonywanych przez nas usług, dzięki czemu docieramy do wielu środowisk i klientów – zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Przy ich pomocy można montować anteny telewizyjne!

Montujemy anteny telewizyjne i radiowe. Naszymi klientami są więc prywatni mieszkańcy, użytkownicy kablówki, sieci telewizyjnych, jak i całe rozgłośnie radiowe, które również posiadają własne nadajniki i odbiorniki. Do umieszczenia tego rodzaju przedmiotów na dachu potrzebne jest coś więcej niż tylko drabina – lepiej pracę wykonać profesjonalnie i w pełni bezpiecznie – na przykład zlecając to zagadnienie firmie wynajmującej podnośniki koszowe wraz z operatorem. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nie wydarzy się żaden wypadek ani nic niebezpiecznego. Urządzenia transportu bliskiego muszą być odpowiednio doglądane i dozorowane – wtedy wszystkie ich parametry są sprawdzane podczas regularnych konserwacji wykonywanych przez UDT.

Rent-Expert wykonuje usługi podnośnikiem

Montaż anten telewizyjnych i radiowych to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Zdecyduj się na firmę Rent-Expert, a na pewno nie pożałujesz tego wyboru. To kompetencja, inteligencja i pasja w wykonywaniu prac podnośnikiem.